Anne ile Çocuk Arasındaki Burç Uyumu

12 Ocak 2016 Devamı

Danışman Astrolog- Sare Palaska anlatıyor…

 

Doğum haritası çocuk ile anne arasındaki ikili ilişkiyi etkiliyor. Annenin haritasında ay hangi evdeyse onun nasıl bir annelik yaptığını gösterir. Çocuğun haritasında da ay hangi evde ise onun anneyi nasıl algıladığını gösterir.

Örnek vereyim, benim haritamda ay akrep burcunda kızımın ayında ise, başak burcunda ikisi farklı ben şöyle bir annelik yapıyorum, ben bir mafyöz anneyim araştırmacı, kurcalayıcı odasına gidip bakıyorum bir yerde ona ait olmayan bir şey var mı? Yani çocuğumu derinlemesine takip ediyorum. Ben böyle takipçi bir anneyken çocuğumun ayı başakta olduğu için beni şöyle anlıyor, “annem odama girmiş odamı temizlemiş ne güzel” çünkü ay başakta titiz tertipli olmayı çok sever düzen onun için çok önemlidir. “benim annem çok takıntılı bir şekilde odamı temizlemeyi seviyor, ne güzelde temizlemiş” diyor. Halbuki benim oradaki niyetim başka ama çocuğumun beni anne olarak algılama şekli başka.

O yüzden biz bu konuda anne babalara çok destek oluyoruz. “Aslında ben böyle annelik yapıyorum, ama benim çocuğum beni neden böyle anlamıyor?” çünkü onun ayı ve anneyi algılama şekli farklı. Biz burada iki tarafı da birbirine anlatmayı çalışıyoruz. Yani siz böyle bir annelik yapıyorsunuz bunda yanlış bir şey yok ama çocuğunuz sizi böyle anlıyor. Siz de onu anlamaya çalışın. İki tarafı birbirine yaklaştırmayı çalışıyoruz.

Burçların Çocuklara Etkisi hakkında merak ettiklerinizi buradan bulabilirsiniz…

 

Kategori: Soru-Cevap